TELE3 – Webhosting na míru s dobrou reputací

Společnost TELE3 byla založena již v roce 2005 a v současné době je dobře zavedeným poskytovatelem webhostingu v České republice. Provozuje více než 200 serverů, které jsou umístěny v českých datových centrech.Nabídky, které TELE3 odlišují od ostatní konkurence, zahrnují webhosting na míru, bezplatný hosting či SEO hosting. Jejich stránky jsou pouze v českém jazyce.

Co umí Webhosting na míru od TELE3 již v základu

Webhosting TELE3

Free hosting

Rozhodně stojí za zmínku hosting zdarma. Tady musíte mít ovšem již doménu či si ji koupit pri registraci. Doména musí být vedena pod technickou správou TELE3. Budete mít 33 MB prostoru, podporu .htaccess a PHP scriptů, volitelnou verzi PHP (od 5.6 do 8.0) a SSL certifikát Let’s Encrypt. Absence databáze MySQL. Tento plán má také sociální prvek, který je určen pro méně bohaté internetové uživatele, zejména studenty a ženy v domácnosti.

TELE3 webhosting na míru

Zajímavou službou je zcela určitě Webhosting na míru, kde si můžete nastavit většinu základních parametrů v určitém rozsahu a dle toho vám systém vykalkuluje cenu. Kupříkladu prostor pro web lze nastavit od 100 MB do 5 GB. Zvolit si můžete i počet a velikost emailových schránek, počet databází MySQL etc.

Webhosting na míru

Pravidelné zálohy

Automatické zálohy probíhají každý den v pozdních nočních hodinách, tak aby byl co nejméně omezen datový provoz hostovaných projektů. Zálohují se kompletní databáze, FTP adresáře a konfigurační soubory z každého serveru.

TELE3 WordPress hosting

U WordPress hostingu je na výběr ze tří variant. Ta nejvyšší poskytne více než 2 GB místa pro web, 5 emailových schránek, 250 MB prostoru pro MySQL DB. Potěší i PHP memory limit 512 MB a mnohé další parametry. Cena této varianty přitom činí 50 Kč, nejnižší variantu pořídíte za 10 kč.

WordPress hosting TELE3

SSL certifikáty

V nabídce je možné využít SSL certifikát zdarma od certifikační autority Let’s Encrypt. K dispozici jsou i komerční certifikáty, kdy tyto SSL certifikáty začínají na cenách od 250,- Kč. Pro volbu konkrétního typu certifikátu a přesnou cenu je třeba kontaktovat společnost TELE3.

Podpora

Podporu poskytuje TELE3 telefonicky či přes e-mail.Provozní doba je každý všední den Po – Pá od 10:00 do 18:00 hodin. Nápověda není moc rozsáhlá a poskytuje pouze informace k základním službám.

AzaŽurnál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *