Czechia – Hostingové služby od ZONER Software

Czechia je takovou ukázkou konzervativního hostingu orientujícího se na stabilitu služeb. Velmi často pořádá slevové akce na nákup domén, které ovšem pak krapet kompenzuje vyššími prodlužovacími poplatky, než jaké má konkurence. Z nabídky jejich služeb, jenž nejsou přímo o hostování, by se dal vypíchnout vyhrazený SMTP server pro posílání pošty. Také nabídku nejrůznějších typů SSL certifikátů mají opravdu velmi zdatně zmáknutou.

Profesionální webhostingové služby společnosti ZONER Software zahrnují registrace domén, webhosting, serverhosting, a to na platformě Linux i Windows.

Webhosting Czechia

Czechia webhostingové programy

Webhosting Czechia vám garantujeme dostupnost 99,99 %. Většinu serverů mají umístěnou ve vlastních datových centrech, která jsou připojena k internetové síti prostřednictvím kvalitních ISP. Nejsou závislí na jednom dodavateli služeb a jsou schopni operativně řešit nečekané události. Pro spolehlivou dostupnost po celém světě využívají též servery v USA.

WordPress a další Open Source

Open Source aplikace jsou mezi uživateli velmi oblíbené, avšak velmi náročné na parametry a nastavení hostingu. Na hostingu Czechia si můžete jednoduše a rychle spustit více než 20 různých Open Source aplikací jako je WordPress, Drupal, Joomla a dalších redakčních systémů, diskuzních fór, platforem pro fotogalerie etc.

Domény

Na výběr máte nepřeberné množství nejrůznějších doménových koncovek. Od klasiky .CZ, .SK, .COM, .EU, .NET a .INFO až po ty nejexotičtější.

Bezplatný SSL certifikát Basic DV od DigiCertu

ZONER jako jediný v ČR zdarma převádí domény svých zákazníků na zabezpečený HTTPS protokol pomocí exkluzivního SSL certifikátu od největší certifikační autority světa Digicert. Profesionálně, rychle a bezplatně.

V nabídce jsou samozřejmě také placené SSL certifikáty

Placené SSL certifikáty

Czechia – Podpora

Podpora je vám k dispozici 24 hodin denně včetně víkendů a svátků, a to prostřednictvím online chatu, kontaktního formuláře, e-mailu či telefonu.

O webhostingu CZECHIA

Počátky projektu hostingu CZECHIA.COM sahají do roku 1996, kdy bylo ve společnosti ZONER software, a.s. založeno oddělení internetových služeb. Jako jedni z prvních v České republice jsme měli vlastní doménu s koncovkou COM a původní myšlenkou byla pomoc českým firmám prosadit se v zahraničí, hlavně v Americe. V té době ještě u nás téměř neexistovalo vzájemné propojení sítí českých poskytovatelů, a proto jsme naše první servery umístili v USA. Získané zkušenosti jsme následně využili a od roku 1997 začali nabízet profesionální webhostingové služby i na serverech v České republice. V roce 2001 jsme jako první specializovaný webhostingový poskytovatel zřídili vlastní datové centrum, které je připojeno přímo na uzel páteřní sítě GTS. V roce 2003 jsme se stali akreditovaným registrátorem domén CZ a v roce 2005 akreditovaným registrátorem domén EU.

Dnes patříme k hlavním poskytovatelům internetových služeb spojených s prezentací na internetu a e-komercí. Profesionální zázemí se skvělou konektivitou a nepřetržitou technickou podporou umožňuje našim zákazníkům maximální využití Internetu. Naše služby poskytujeme desetitisícům zákazníků převážně v České republice, ale i v dalších zemích. Webové stránky na našich serverech navštěvují denně miliony uživatelů sítě Internet.

Součástí internetové divize naší společnosti je také oddělení e-komerce, provozující nejúspěšnější komerční aplikaci pro provoz internetových obchodů Zoner inShop. Díky tomuto modernímu systému můžete prodávat své zboží koncovým zákazníkům i dealerům. Široká škála prodejních a marketingových funkcí dělá z tohoto produktu ideální řešení pro profesionální e-byznys.

ZONER software, a.s., se kromě Internetových služeb zabývá vývojem software v oblasti grafiky a multimedií, kde patří ke světové špičce. Součástí firmy je také vydavatelská divize Zoner press. Informace o naší společnosti naleznete na stránkách www.zoner.eu.

AzaŽurnál

Jeden myslel na “Czechia – Hostingové služby od ZONER Software

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *