Web4u – Registrace domén, webhostingu a mailhosting

Web4u patří k významným registrátorům domén v České republice. Poměrně velkou výhodou je .cz doména při objednání webhostingu na rok zdarma, což platí od tarifu Basic a výše. U webhostingu můžete vybírat z pěti tarifů PHP hostingu a též si můžete pořídit Mail hosting. Všechny servery mají SSD disky, jenž zajišťují rychlý a plynulý provoz. Samozřejmostí jsou také opensourcové platformy WordPress, Joomla!, Drupal či PrestaShop pro tvorbu e-shopu.

Představení kvalit hostingu

Web4u – PHP Webhosting

U webhostingu máte na výběr z 5 různých tarifů: MINI, BASIC, HIT, OPTIMAL a KOMPLET. Vše běží na serverových SSD discích Samsung. Automatická instalace populárních OpenSource aplikací spustí váš webhosting s připravenou prezentací.

Web4u - PHP Webhosting
Web4u – PHP Webhosting

Mail hosting

Mail hosting pořídíte za 76 KČ za měsíc (cena bez DPH). Nabízí základní velikost prostoru 10 GB, neomezený počet e-mailových schránek, antispam, antivir či neomezený přenos dat. Prostor na disku pro e-maily si můžete samozřejmě za poplatek navýšit.

Mail hosting
Web4u – Mail hosting

Web4u – Významný certifikovaný registrátor domén

U této společnosti si opravdu vybere každý, neboť nabízí k registraci snad všechny myslitelné doménové koncovky, od těch nejoblíbenějších, přes evropské až po nekonečnou řadu ostatních.

SSL certifikáty

Let’s Encrypt

Let’s Encrypt je dostupný u všech sdílených webhostingových tarifů, postačí nastavit vynucené přesměrovaní na https na našem webhostingu. Podmínkou pro korektní provoz SSL certifikátu je také nasměrování domény na webhosting u Web4U za pomoci DNS záznamů.

Vlastní certifikát

Je též možné nasadit certifikát ověřený autoritou dle vlastního výběru. V tom případě musíte zašlat autorizovaný požadavek z klientské sekce, kde máte webhosting veden. Provoz SSL s vlastním certifikátem je nabízen na sdílené IP adrese (SNI) a je zpoplatněn částkou 50 Kč bez DPH měsíčně.

Nápověda a Podpora

Setkáte se tu s velice detailní a rozsáhlou nápovědou, která usnadní práci běžnému i méně zkušenému uživateli. Návody a rady najdete na helpdesk.web4u.cz.

Podpora je velmi dobrá s mnoha možnostmi. Telefonická podpora funguje v prcovních dnech od 8:00 do 16:00. Můžete využít i Online chat. Další možností je E-mailová podpora či Autorizovaný požadavek nebo Urgentní požadavek přímo z administrace.

AzaŽurnál
Obrázky: web4u.cz

Jeden myslel na “Web4u – Registrace domén, webhostingu a mailhosting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *