Endora – Freehosting, webhosting a domény

Uživatelé si u webhostingu Endora cení předně cenové dostupnosti, rychlosti ale i dobré technické podpory. Jestli je vaším cílem mít buď úplně zdarma, anebo za co nejnižší poplatek, opravdu funkční web, jde o celkem ideální řešení, a to bez zbytečných kompromisů.

Freehosting Endora

Endora je jeden z nejznámějších freehostingů u nás. Bezplatná verze vám nabízí celkem přijatelné parametry. Dat nenabízí dosti, ale nezapomínejme, že jde pořád o verzi zdarma. I ta je však rychlá a nabízí předinstalování několika aplikací pro tvorbu webu či webové vizitky. Existují zde dvě varianty, Neověřený Free (Lite) a FREE. Při přechodu vašich domén na variantu FREE je potřeba účet ověřit. To můžete provést těmito způsoby: Pomocí SMS zaslané na speciální zpoplatněné číslo, které najdete po přihlášení na váš účet. Anebo objednávkou a zaplacením varianty PLUS či MEGA u jedné z domén vedených na účtu. Po ověření všechny domény na daném účtu se už budou automaticky vytvářet ve variantě FREE.

Endora tarify hostingů

Endora webhosting

Z placených programů si můžete zvolit dvě varianty webhosting – Plus a Mega. Běží samozřejmě na rychlých SSD discích. Rozdíl mezi těmito programy je u tarifu Mega větší prostor pro webové stránky, neomezený přenos dat, vyšší limity pro scripty (memory_limit, max_execution_time, funkce mail()), neomezený počet e-mailových schránek s většimi limity pro prostor. Dále je to až 12 souběžně běžících PHP procesů a telefonická podpora.

Ceník

Ceny webhostingu jsou odvislé i od délky objednávky jednotlivých tarifů. Můžete si objednat hosting na půl roku, na rok až na 3 roky. Na rozdíl v ceně se podívejte v následující tabulce.

Ceník webhostingu

Domény

Možné domény třetího řádu zdarma – 8u.cz, 9e.cz, mablog.eu, clanweb.eu, maweb.eu, g6.cz, hys.cz, tode.cz, 4fan.cz, cekuj.net, mzf.cz, jecool.net, funsite.cz a 6f.sk.

Z domén druhého řádu lze registrovat klasické a oblíbené domény .CZ, .EU, .SK, .COM, .NET, .ORG a dalších více jak 40 méně tradičních domén. Ceny nepatří k nejnižším ale jsou srovnatelné s běžnou konkurencí.

Podpora a Nápověda

U free verze je podpora samozřejmě nulová. U placené verze je k dispozici autorizovaný požadavek přímo z administrace, chat či e-mail. Navíc pro verzi Mega je přístupná i telefonická podpora. Dále lze využít Nápovědu, anebo svůj dotaz položit na Fóru podpory.

AzaŽurnál
Obrázky: endora.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *