Váš hosting – kvalitní webhosting s dobrou reputací

Váš Hosting nabízí webhosting, e-mailový hosting a WordPress na virtuálních, dedikovaných a spravovaných serverech. V nabídce má též registraci domén, a to dokonce i těch s diakritikou. Jde o kvalitní hosting s dobrou reputací, jenž sází na kvalitu a pro běžné používání je naprosto dostačující. Webové stránky jsou dostupné v češtině a angličtině.

Váš hosting - Získáte vše, co potřebujete (parametry)

Webhosting – Váš hosting

Webhosting nabízí čtyři různé tarify – Lite, Profi, WordPress a Email. Místo na disku máte od GB v nejlevnější variantě až po 16 GB ve verzi Profi. Prostor na disku si můžete samozřejmě přikoupit, a to za 16 Kč / GB.

Pokud vám jde předně o spolehlivost, rychlost a kvalitu, pak se zmíněného u této společnosti jako zákazníci plně dočkáte. Co se týče parametrů, pak to sice tento webhosting úplně nevyhrává, ale kvalitativně rozhodně převyšuje řadu konkurentů.

Základní parametry u jednotlivých tarifů hostingu

Váš hosting – WordPress hosting

Záměrem WordPress hostingu je, abyste měli možnost využívat CMS WordPress bez znalosti databází, PHP direktiv, FTP protokolů nebo nastavování SSL certifikátů. Jednoduše si objednáte webhosting a pak už se jen přihlásíte do administrace redakčního systému.

Domény

Na Váš hosting si můžete registrovat velkou spoustu nejrůznějších domén. V nabídce jsou jak ty klasické a populární jako kupříkladu .CZ, .COM, .EU či .SK, tak nové domény jako .academy, .agency, .beauty, .camera a nepřeberné množství dalších. Ceny domén sice nejsou úplně nejlevnějšími na trhu ale oproti té nejlevnější konkurenci si připlatíte jen pár desetikorun, takže v celku cajk.

SSL Certifikáty

Své weby můžete zdarma zabezpečit pomocí HTTPS certifikátu od Let´s Encrypt.

V nabídce jsou též různé placené klasické SSl certifikáty.

Placené SSL certifikáty

Servery – VPS Centrum

Podívejte se na videu jak lehké je spravovat server.

Podpora

Podpora u této společnosti probíhá skrze e-mail, telefon, live chat, anebo autorizovaný požadavek přímo z vaší administrace. Je vám k dispozici nonstop 24/7. Na e-mailové dotazy odpovídají do 2 hodin. K dispozici i je přehledná Nápověda a Znalostní báze.

AzaŽurnál
Obrázky: vas-hosting.cz

Jeden myslel na “Váš hosting – kvalitní webhosting s dobrou reputací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *