Savana – Spolehlivý a rychlý webhosting.

Savana je spolehlivý webhosting pro všechny, kteří nechtějí činit kompromisy. Díky rychlým SSD diskům a prémiovým parametrům budou váše stránky rychlé, i když bude web náročný na výkon. Obsluhovat webhosting je dosti jednoduché, vše je velmi intuitivní. Jestliže hledáte kvalitní hosting pro větší web, pak se Savanou nešlápnete vedle.

Savana webhosting - vlastnosti a výhody

Webhosting Savana – Tarify

Tarify webhostingu jsou děleny dle čísel. Sdílený hosting je nabízen ve dvou variantách, tedy SAVANA 101 a SAVANA 201, který běží na rychlých SSD. K dispozici jsou i starší a pomalejší HDD disky, tady je označení bez koncové jedničky, tedy SAVANA100 a SAVANA200. Dále je v nabídce hosting přímo pro WordPress, kdy existují tarify SAVANA301 a SAVANA401, které jsouf přímo optimalizovány pro redakční systémy. Ceny se zde pohybují od 79,- Kč do 149,- Kč (bez DPH)

Savana Tarify webhostingů

Domény

Co se týče domén, pak Savana nepatří mezi úplně ty nejlevnější. Tedy prvotní registrace domény tady může vyjít velice levně, ovšem prodloužení platnosti domén už tak cenově příznivé býti nemusí. Každopádně máte na výběr neskonalé množství domén, od těch nejoblíbenějších, národních až po t nejexotičtější. Patrně neexistuje doména, kterou byste si nemohli prostřednictvím této služby zaregistrovat, nabídka je opravdu „nekonečná“.

Zabezpečení, zálohování, SSL

Pravidelné zálohování a obnovení ze zálohy je zde naprosto zdarma. Je tu i antivir a antispam. Pokud chcete využívat zabezpečené připojení https, pak si musíte zakoupit balíček SSL Plus, kde můžete využít placených certifikačních autorit, stejně jako bezplatného Let’s Encrypt.

Savana – Nápověda a Podpora

Nápověda

Nápověda je poměrně rozsáhlá a rozčleněná do jednotlivých témat. Pokud svůj problém nevyřešíte prostřednictvím Nápovědy, je vám k dispozici profesionálně a rychle působící Podpora. Ta je ve formě jak autorizovaného požadavku, e-mailu, live chat, tak můžete využít i telefonickou podporu. Vše je vám k dispozici v pracovních dnech od 8:00 do 22:00 a o víkendu od 8:00 do 16:30.

AzaŽurnál
Zdroje a obrázky: Savana

Jeden myslel na “Savana – Spolehlivý a rychlý webhosting.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *