Domény a spolehlivý webhosting Forpsi.

FORPSI je obchodní název společnosti INTERNET CZ, a.s. Jedná se o jednoho z největších registrátorů internetových domén a poskytovatele hostingových služeb v Česku.

Domény

Forpsi – Největší registrátor národní domény .CZ

INTERNET CZ (Forpsi) je největším certifikovaným registrátorem .CZ domén. V těsném sledu je druhou největší společností WEDOS Internet, a.s. Cena .CZ domény u Forpsi je v současné době 149,00 Kč (bez DPH) za rok, stejně jako její prodloužení. V akci se nyní dá pořídit za 145,00 Kč.

Další domény

Společnost též patří mezi významné registrátory evropské domény .EU či slovenské .SK. V nabídce má 50 nejpopulárnějších koncovek a nepřebernou řadu dalších. Podporuje zabezpečení domény technologií DNSSEC.

Forpsi webhosting

Forpsi webhosting

Můžete si vybrat ze tří základních tarifů – Easy, Advanced a Professional. Navíc máte seznam doplňkových služeb, které si můžete přikoupit, jako třeba Statistiky návštěvnosti, Aliasy, GIGA mail, doménový koš, neomezená MySQL databáze či denní zálohy webu.

Forpsi tarify hostingů

Příroděžel musíme konstatovat, že v určitých ohledech Forpsi lehce zaspalo. Jednak jde o uživatelsky složitější web, kde je spousta věcí rozmístěna na několika místech. Působí značně nepřehledně. Musíme zmínit i instalaci WordPressu, která oproti konkurentům opravdu není na jedno kliknutí.

Zákaznická podpora

U Forpsi se setkáte s mnoha možnostmi podpory. Jedná se kontaktní formulář, chat, e-mail a telefon. Zákaznická podpora funguje nonstop, tedy 24/7. Užitečné rady a návody naleznete též v Znalostní bázi.

INTERNET CZ, a. s.

INTERNET CZ, a. s., působí na trhu pod značkou FORPSI a patří k největším poskytovatelům internetových služeb na českém trhu. Jediným akcionářem společnosti INTERNET CZ, a. s., je italská společnost ARUBA S.p.A.

Společnost sídlí v jihočeské obci Ktiš v okrese Prachatice, kde je též umístěno její vlastní datacentrum. Rekonstruovaná budova datacentra je vybavena plynovým hašením, výkonnou klimatizací, dieselgenerátory a vlastním připojením k páteřní internetové síti prostřednictvím optického vlákna. Společnost zaměstnává více než 50 pracovníků.

Hlavní oblasti podnikání:
  • webhosting;
  • serverhosting (dedikované servery, housing, VPS);
  • cloudové služby (cloud computing, object storage, cloud monitoring);
  • registrace domén.

Společnosti skupiny nabízejí pod značkou FORPSI služby jak koncovým, tak korporátním zákazníkům. Společnost INTERNET CZ je členem profesních sdružení NIC, z.s.p.o., a NIX, z.s.p.o., je akreditovaným registrátorem CZ domén a EU domén.

AzaŽurnál
Zdroje a obrázky: Forpsi

Jeden myslel na “Domény a spolehlivý webhosting Forpsi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *