ACTIVE 24 – Neomezený webhosting s nepřetržitou zákaznickou podporou

ACTIVE 24 nabízí internetové služby pro správu internetových stránek, e-shopů, sdílený i privátní hosting a managed servery. Patří též mezi 3 největší registrátory .CZ domén v České republice. Servery provozuje v datovém centru DC Tower v Praze. Firma se prezentuje jako „zelený hosting“, jelikož od roku 2020 zajišťuje provoz serverů dodávkou elektrické energie výhradně z obnovitelných zdrojů.

ACTIVE 24 – Balíčky Komplet, Firma a Expert

Všechny balíčky obsahují

  • SSL certifikát Let´s Encrypt
  • denní zálohy a obnovu záloh
  • 24/7 bezpečnostní monitoring a DDoS ochranu
  • neomezený počet FTP účtů
  • neomezené datové přenosy
  • neomezeně subdomén
  • ovládání v Zákaznickém centru
  • zákaznickou podporu po telefonu, e-mailu a chatu 24/7
  • zelenou energii
ACTIVE 24 - Balíčky (Linux)
ACTIVE 24 - Balíčky (Windows)
Balíčky ACTIVE 24 (Linux a Windows)

Domény

Jak už bylo řečeno, ACTIVE 24 je jedním z největších registrátorů .CZ domény, přibližně jich v současné době spravuje 175 000. Celkem spravujeme víc než 300 000 všech domén. Mají přes 20 let zkušeností a rádi vám poradí s výběrem i nastavením. Na výběr máte plných 380 doménových koncovek.

SSL certifikát Let’s Encrypt

Na všech webech sdíleného hostingu s operačním systémem Linux je podporována funkce auto-SSL. Díky tomu máte aktivní přístup přes zabezpečený HTTPS protokol. Na weby instalují důvěryhodný SSL/TLS certifikát Let´s Encrypt, který si ovšem může správce webu kdykoliv vyměnit za jiný, a to velmi pohodlně v Zákaznickém centru.

Web na jedno kliknutí

Webhostingové balíčky Komplet, Firma nebo Expert na OS Linux si můžete zřídit rovnou s předinstalovaným redakčním systémem dle vaší volby, nebo si jej můžete nainstalovat dodatečně. Webové stránky si tedy můžete vytvořit sami na oblíbených redakčních systémech WordPress, WooCommerce, Joomla či Drupal.

ACTIVE 24 – Moje stránky

Můžete si v této službě vytvořit své webové stránky v jednoduché online administraci. Vyberete si z několika responzivních šablon, díky kterým bude váš web optimalizovaný i pro zobrazení v mobilu. Vybrat si můžete ze 3 balíčků, a to Start, Standard a Premium.

Moje stránky – Tarify

Zákaznická podpora

ACTIVE 24 poskytuje zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nedílnou součástí zákaznické podpory je tzv. dohledové centrum, které zajišťuje nepřetržitý dohled nad chodem všech serverů a vašich webových prezentací.

Podporu lze využít ve formě autorizovaného požadavku ze Zákaznického centra, e-mailu, telefonu či chatu.

Google Ads kupón

K nové objednávce webhostingu vám zdarma věnují kredit 1000 Kč do online reklamního systému Google Ads. Kredit mohou ovšem využít jen ti zákazníci, kteří ještě nemají založený účet Google Ads.

Závěrem o ACTIVE 24 a její historii

Společnost sídlí v Praze a má 49 zaměstnanců. Současným majitelem společnosti je severská společnost Axcel. Od roku 2016 poskytuje služby také zákazníkům ve Španělsku, Holandsku, Německu či Velké Británii. Původní název společnosti je GLOBE INTERNET. V prosinci 2004 byla přejmenována dle svého 100% vlastníka, norského koncernu Active 24 ASA. V říjnu 2003 ACTIVE 24 získalo (ještě jako GLOBE INTERNET) statut registrátora .CZ domény.

ACTIVE 24, s.r.o. se zabývá webhostingem a registrací domén od roku 1996. Nabízí širokou škálu internetových služeb pro webové stránky a online projekty. Umožňuje registraci domén na desítkách různých koncovek (TLD). Poskytuje sdílený i privátní hosting a managed servery na míru. Nabízí řešení pro snadnou tvorbu a správu webových stránek a e-shopů a řadu souvisejících služeb.

AzaŽurnál
Zdroje a obrázky: ACTIVE 24

Jeden myslel na “ACTIVE 24 – Neomezený webhosting s nepřetržitou zákaznickou podporou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *