Ebola – Prověřený stabilní webhosting a multihosting.

Ebola je kvalitní a spolehlivý webhosting. Prioritou je u Ebola.cz kvalita před kvantitou. Historie společnosti spadá až do roku 1999, kdy začala poskytovat instalace a správu web serverů pro firemní klienty. Pod hlavičkou eBola.cz poskytuje hostingové služby od roku 2007.

Ebola si získala na oblíbenosti díky poskytování kvalitního multihostingu. V nejlevnějším cenovém tarifu hostingu můžete provozovat až 5 domén 2. řádu, což je za stanovenou cenu celkem slušná nabídka. V České republice je Ebola.cz jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů webhostingu. Je to dáno vyváženým poměrem služeb, tedy cena / výkon, ale též velmi schopnou technickou podporou, která vám dokáže poradit i v nejprekérnějších situacích.

Ebola - Parametry hostingu

Servery a konektivita

Servery společnosti disponují spolehlivou a stabilní konektivitou, která je silně naddimenzovaná. To znamená, že ani v časech špičky provozu nepřesahuje vytížení serverů ani 20 % z kapacity linky. Celé datacentrum disponuje konektivitou 330Gbs, což je jedno z nejlepších připojení v ČR. Veškeré hostingové služby jsou provozovány na vlastních značkových serverech Supermicro.

Ebola – Varianty webhostingu

Hosting Ebola nabízí v základu 4 parametricky různé varianty – BASIC, ADVANCED, PREMIUM a BUSINESS. Ovšem u varianty BUSINESS, která je určená profesionálům, v celku netradičně nabízí 4 různé balíčky (od 199 Kč až po 999 korun) START, BASIC, ADVANCED a PREMIUM. Tudíž se dostáváme celkově k 7 variantám.

Ebola - Varianty  webhostingu
Ebola – Varianty webhostingu

PHP – 11 přepínatelných verzí

Aktuálně je v nabídce 11 verzí PHP od 5.2 až po 8.0. Ty snadno přepnete v administraci bez nějakého přesouvání na jiný server a jiných složitých migrací. Kliknete a do hodiny vám stránky poběží na jiné verzi PHP.

Automatické zálohování

Záloha probíhá každý den a zálohy jsou uchovávány s historií 7 dnů. K zálohám máte přístup kdykoliv i bez asistence a za obnovení dat tak nemusíte platit žádné další poplatky.

Instalace aplikací na jedno kliknutí

Vaše oblíbené aplikace jako je WordPress, Joomla, Prestashop a mnoho dalších nainstalujete na jedno kliknutí bez nějakých odborných znalostí.

Domény

K dispozici jsou tři nejoblíbenější domény .CZ, .EU a .SK. Dále se jedná o generické domény .COM, .NET, .ORG, .BIZ, .INFO, .NAME a polskou národní doménu .PL

Podpora a Nápověda

Zákaznická podpora patří mezi ty lepší, sice nekomunikuje přes live chat, ale komunikuje přes ticketovací systém. I tak ovšem můžete očekávat velmi rychlé reakce. Máte také možnost využít Nápovědu, která je přehledně rozčleněna do jednotlivých tématických sekcí.

AzaŽurnál
Zdroj a obrázky: Ebola.cz

Jeden myslel na “Ebola – Prověřený stabilní webhosting a multihosting.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *