Český hosting – Domény a webhosting.

Český hosting má vše, co potřebujete od hostingu. Jeden webhosting pro všechny vaše potřeby. Je spojením přijatelné ceny a vskutku dobrých parametrů. Garantuje dostupnost 99,95 procent, rychlé SSD disky, e-maily, statistiky, neomezené přenosy a 25 GB úložného prostoru. Zálohování probíhá každý den a nabízí bezpečnost HTTPS, SFTP,SSH. To vše a mnohem více za cenu 1000 Kč za rok.

Registrace domén

U Českého hostingu si můžete zaregistrovat celou škálu nejrůznějších domén. Od národní domény .CZ, přes evropskou doménu .EU až po nadnárodní domény .COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ, .NAME, .MOBI, .PRO. Nabízí k registaci i další světové domény .CC, .CO, .IN, .TO, .TV, .US, .WS, anebo ty evropské .AT, .CO.UK, .DE, .ES, .FR, .HU, .CH, .IT, .LI, .ME, .PL, .RU, .SE, .SK

SSL Certifikáty

Šifrovat komunikaci můžete zdarma prostřednictvím certifikační autority Let’s Encrypt. V nabídce jsou i placená řešení RapidSSL, GeoTrust, PositiveSSL, Thawte, Symantec či Sectigo.

Webhosting – Český hosting

Jak už bylo řečeno, tak Český hosting, narozdíl od jiných společností, nabízí jeden jediný tarif.

Tarif Český hosting

Samozřejmostí je instalace open source redakčních systému, jako WordPress, Joomla! či Prestashop na jedno kliknutí. Nabízí též individuální nastavení PHP. Neomezený datový tok, tedy traffic, zajistí plynulý chod webu i při větším počtu návštěvníků. Nechybí využití rychlých SSD disků a protokolu HTTPS.

Multihosting

Počet domén 2. řádu je jedna, ovšem budete mít k dispozici nekonečné množství aliasů, pod které si můžete umístit jakékoliv další domény 2. řádu. Tedy máte k dispozici tzv. Multihosting, kde lze pod jedním jediným účtem provozovat neomezené množství webových prezentací, a to pouze za cenu jediného hostingu.

Zálohování, servis a nápověda

Zálohy se vytváří na denní bázi s historií 7 dní zpět. Vyvolat je lze zdarma, což neplatí pro všechny poskytovatele. Technická podpora probíhá prostřednictvím e-mailu, livechatu na webu a na též na telefonní lince v pracovních dnech. Garance spokojeností 30 dní se řadí k těm delším, k dispozici máte také dvoutýdenní zkušební lhůta. Nechybí ani Nápověda rozřazená do mnoha jednotlivých sekcí, kde lze nalézt mnoho užitečných informací a řešení případných problémů.

AzaŽurnál

ˇObrázky: Český hosting

Jeden myslel na “Český hosting – Domény a webhosting.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *